אודות

מה זה תוכנת P-Move?

תוכנת Exclusive Professional Moving Management Software הינה מערכת לניהול חברת הובלות המבוססת על פלטפורמת האינטרנט ונבנתה לתת פתרון לחברות הובלה. אתם יכולים לנהל לקוחות, צוותים, מובילים, עובדים, רכבים, משתמשים, לבצע תמחור עבודה, לנהל יומן, להגדיר לוחות זמנים, להגדיר התראות, לראות דוחות ועוד המון יכולות שיעשו את העסק שלכם מסודר ויעיל עם מינימום השקעה

האם חברת הובלה שלכם צריכה את התוכנה?

בטח שכן! אם אתם רוצים לקבל את כל המידע על ההזמנות, לקוחות ועובדים בזמן אמת, לראות דוחות ולנתח את הרווחים, להקצות משאבים בצורה יעילה, לנהל קבל תמונה כללית על העסק, לנהל את הצוותים בשטח ובעצם לגרום שהחברה שלכם תהפוך למסודרת וכמובן רווחית יותר

תוכנה לניהול חברת הובלה

סביבת עבודה נעימה ומאורגנת!

לא רק המנהלים זכאים לסביבת עבודה מאורגנת שכוללת את כל מה שצריך לעבודה יעילה ורציפה, דאגנו גם לצוותי הסבלים בשטח, יצרנו "מקשים חמים" וחכמים המאפשרים ניווט עם איתור כתובת באמצעות מפות מובילות כמו וייז וגוגול מפות, עזרנו להם עם תרגום בשטח לדוברי השפה הזרה ואפילו חויג מהיר ללקוח ועוד המון יכולות שאפילו לא חשבתם אליהם. כך שלא רק שאף אחד ושם דבר לא ילך לעיבוד, אלה כולם יהנו מהסביבה הידודותית וחכמה שתחסוך לכולם ובמיוחד לכם זמן ומתחים מיותרים.

תוכנת הובלות המתאימה לעסק שלכם!

כמובן אם אתם מנהלים חברה עם מספר משאיות הובלה ובמקביל מבצעים ניהול ועבודה מול צוותים וראשי צוות, סביר להניח שאתם לא עובדים עם לקוח בודד ובמקביל מעניקים מגוון סוגי הובלה הן ללקוחות פרטיים והן לעסקיים. בכל מצב אתם צריכים לשמור על ייצוג ועבודה מסודרת מול כל לקוח ולקוח וזה קשה במיוחד אם החברה מטפלת בעשרות הובלות ביום. ואם בכל זאת אתם מנהלים חברה פרטית עם משאית בודדת עדיין הינכם תהנו מהרבה יתרונות ותבינו איך להפוך למעצמה גדולה כי הכול מתחיל מהשרות שמקבל הלקוח ועד דוחות שיעזרו לכם להבין איך לייעל את העסק איפה לחסוך ואיפה לשפר!

דרך נהדרת לעבודה!

לעבוד בסביבה עם עיצוב אינפוגרפי מגניב ישרה אווירה יותר חיובית הן עליכם והן על האנשים שעובדים עם המערכת. משאבים ומחשבה רבה הושקעה במערכת הובלות כדי שאתם תוכלו לעבוד בצורה חכמה יותר וכמובן במקביל תוך הפקת תועלת רבה יותר. ניהול המידע הארגוני והתובנות המופקות של חברת ההובלות שלכם יעלה באיכותו, תוך ניצול מירבי ואופטימלי של כלל המערכת העומדת לרשותכם מהרגע הראשון של הקמתה.

תוכנה להובלות בכל גודל!

לא משנה אם אתם מנהלים משרד שמבצע הובלות גדולות או מבצעים על בסיס קבוע הרבה הובלות של מספר מועט של פריטים, מאוד חשוב להשיג תיאום לפני שאתם מתחילים בפועל לבצע את ההובלה. חוסר ארגון או עבודה מול מחברת לא יכולה לתת במיידי תמונת מצב בשטח של הצוותים והמשאיות ואפילו התעקבות של הצוות אצל אחד מהלקוחות יכול להביא לתגובת שרשרת של עיקובים. תוכנת לניהול חברת הובלות מאפשרת לכם לתת מענה מיידי ועבודה בזמן אמת בכל הפרונטים. חסכו לעצמכם דאגות והתרוצצויות מיותרות ותתחילו לנהל משרד ולבצע כל סוג של הובלות בכל גודל ובכל רמת סיבוך בצורה קלה ויעלה כבר עכשיו!