יתרונות

גמישות עיצוב

עיצוב מושלם עד פיקסל אחדון מאפשר עבודה חלקה מכל מכשיר ומכל דפדפן מודרני. אתם יכולים להמשיך לנהל את החברה שלכם גם בזמן שאתם נמצאים מחוץ למשרד.

שימור לקוחות

הציגו את הנכונות והרצינות שלכם ללקוחות עם שיתוף פעולה מלא מצידם כדי להבטיח סיכויי הצלחה גבוהים יותר לבצע את מהלך ההובלה עם חברתכם. שתפו אותם בזמן עם הצעת הובלה שהם לא יוכלו לסרב לה ובקשו משוב אפילו בסיום העבודה.

הובלה חכמה

השתלטו על כל מחזור חיים של הזמנת הובלה. אחל מהטלפון הראשון שמגיע לחברתכם, דרך אישור ההזמנה להצעת הובלה, שיבוץ הצוות למשימה, הקצאת משאית הובלה ורישום הקילומטרא'ז ואפילו ניווט לכתובות בלחיצה אחת.

שירות במיטבו

פגישה בבית הלקוח עבור הצעת מחיר הובלה מעלה באופן דרמטי את הסיכויים ההצלחה שלכם לסגור את ההובלה לעומת הצעת מחיר דרך שיחת טלפון רגילה. שילוב מודול יומן פגישות סוכנים וניהול לוח זמנים נותן יתרון מובהק על חברות מתחרות.

כל הובלה

לנהל משימות, לשלוט בעובדים וסבלים, לעקוב אחרי כל שלבי ההזמנה ביעילות. גם אתם יכולים לקבל תמונה מלאה עבור כל גודל חברה עם מערכת מודרנית חכמה המותאם במיוחד עבור העסק שלכם.

תזמנו הכול

תזמנו לא רק אירועי הובלה, גם יומן פגישות סוכני שטח, נהלו תזכורות ואפילו את המשאיות שלכם. תקחו את היותרון על פני המתחרים .האחרים לא רק בניהול עסקכם אלה גם לפני הלקוחות החדשים והקבועים שלכם

מותאם לתקציב

שלמו רק עבור מה שהחברה שלכם צריכה. מספקים לכם את הכלי הטוב ביותר בשוק במחיר של הובלה קטנה, כך שאפילו אם אתם בוחרים
רק בתוכנה הבסיסית אתם תמיד תקבלו את כל התכונות והעדכונים עבור העסק שלכם.

אחסנה בקלות

אספקת שירותי הובלות והאחסון דורשת לעתים קרובות לוגיסטיקה מסובכת, אך לא עוד עם התוכנה היחודית שלנו. לקיחת שליטה מלאה על הביצוע עבודה של הסבלים בשטח ופיקוח מלא על הטובין של הלקוח הן בהובלה והן באחסנה מאפשר לכם להגדיל רווחים ולתפוס הזדמנויות.

טכנולוגיות מתקדמות

שימוש בטכנולוגיות אינטרנט ומיחשוב עדכיות ביותר מאפשר לנו להפוך רעיונות וצרכים של חברות הובלה למציאות. אנחנו כל הזמן משתדלים לשים את החזון של חברות ההובלה בחזית הטכנולוגיה עם שיפורים ועדכונים מתמידים.

בקרה ניהולית

הציגו ונתחו את הדוחות השנתיים, החודשיים והיומיים של החברה שלכם, בדוקו את ביצועי הצוותים שלך בפרט וקבלו נתונים סטטיסטיים יומיים. צרו סקירה תוך שנויות על כלי הרכב ועל פעילות עובדי החברה.

ניתוח עסק

לנתח את היעילות והפרודוקטיביות של החברה עם דוחות יומיים, חודשיים ושנתיים. הגירה ואיסוף מידע אודות כל היבטי העסק בתמונה כללית ועד כדי פרטים קטנים כגון קילומטראז הרכבים יאפשר לקבל תמונה מפורטת של התקדמות החברה שלכם.

תמיכה אופטימלית

תנו את השירות ותמיכה הטובים ביותר עבור הלקוחות שלכם והם יהפכו ללקוחות קבועים ואפילו ישמחו לבצע הובלה איתכם אחרי מספר שנים. באמצעות אלגוריתם חכם תוכלו לאתר כל הצעת הובלה אפילו עם בצעתם אותה לפני שנים.